УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ «HALLOWEEN»
ФАКУЛЬТЕТУ ТтаТХПіПБ

31 10 2019р.куратор Дроздов О.І. та студенти  гр. ТТП 24 прийняли участь у святкуванні «Halloween», яке було проведено працівниками бібліотеки. Захід проводила Ольшевська О.М.. Студенти прийняли участь у вікторині та  виграли 16 призів .

Хелловін (також Хеллоуїн; англ. Halloween, All Hallows ‘Eve або All Saints’ Eve) – сучасний міжнародний свято, висхідний до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії, історія якого почалася на території сучасних Великобританії та Північній Ірландії. Відзначається щороку 31 жовтня, в переддень Дня всіх святих. Хелловін традиційно святкується в Західній Європі і Америці, хоча офіційним вихідним днем не є. З кінця XX століття, в ході процесу глобалізації, мода на атрибутику Хелловіна виникла також у більшості країн Східної Європи і в СНД. Хелловін неформально відзначається в деяких інших країнах, що мають тісні культурні зв’язки з США або Великобританією.

Куратор групи ТТП -24 Дроздов О.І.
Ст. куратор Факультету Тта ТХПіПБ Вікуль С.І.