ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕМУ: «ЄВРОПЕЙСЬКА ЛІТЕРАТУРА: ЙОГАН ВОЛЬФГАНГ ФОН ГЕТЕ «ЗАСУДЖЕННЯ ФАУСТА»
НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І
РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

4 листопада 2019 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція-презентація «Європейська література: Йоган Вольфганг фон Гете «Засудження Фауста» викладачем кафедри іноземних мов Романюк З.І.

Під час зустрічі присутні ознайомились з історією створення одного із наймасштабніших, великих і незбагнених творів у всій світовій літературі – трагедією Йогана Вольфганга Гете «Фауст». Цей твір письменник писав протягом 60 років, почавши його ще у 20-ти річному віці, й досі трагедія викликає багато суперечок у світі літературознавства. Сенс людського життя, устрій світу, любов, влада, гроші, необмежені бажання і їх наслідки – це лише частина тем, які зачіпає автор “Фауста”. Вони стали предметом жвавого обговорення серед студентів.

На лекції були присутні студенти факультетів ІТХіРГБ (гр. ГРС-104, куратор –Жовтяк  К.О.) та ЕБіК (гр. ФЕБ -132).

Лисюк В.М.., відповідальна за роботу Інституту
культури і мистецтв ОНАХТ на факультеті ІТХ і РГБ