ЛЕКЦІЯ «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ
ВИЩОЇ ОСВІТИ» НА  ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

В жовтні місяці начальником відділу  технічного нагляду та протипожежної безпеки Тітаренком Ігорем Васильовичем проведено лекційне заняття  щодо правил пожежної безпеки для закладів вищої освіти  та установ системи освіти України для першокурсників факультету менеджменту, маркетингу і логістики.

Дуже багато цікавої інформації отримали студенти, дивлячись ролик, перейнялися до сліз, зрозуміли, яку небезпеку несе необачність електроприборами та за лічені хвилини може згоріти студентська кімната.

На зустрічі були студенти наступних груп: ЕМ-171 (куратор Корсікова Н.М.), ЕМ-172 (куратор Бренер О.Д.),ЕМ-161 (куратор Левчук Ю.С.), ЕМ-174 (Пурцхванідзе О.В.), група ЕМ-151 (Ковалів І.О.), група ЕМ-181 (куратор Лозовська Г.М.),ЕМ-182 (куратор Значек Р.Р.),група ЕМ-192 (Соколюк К.Ю.)

Старший куратор факультету ММіЛ Євтушок О.В.