ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ«ГЕННОМОДИФІКОВАНІ ПРОДУКТИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА МОЛОДЬ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

1 листопада 2019 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція Кондратенко І.П.,  ст. викладача кафедри екології та природоохоронних технологій на тему: «Генномодифіковані продукти та їх вплив на молодь».

У ході лекції студентам допомогли розібратись в можливих несприятливих ефектах генно-модифікованих організмів на здоров’я людини.Слухачами булистуденти факультету нафти, газу та екології.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультеті Нафти, газу та екології