КУРАТОРСЬКИЙ ЧАС ПРИСВЯЧЕНИЙ ІСТОРІЇ АКАДЕМІЇ
НА ФАКУЛЬТЕТІ  МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

Протягом вересня 2019 року кураторами факультету менеджменту, маркетингу і логістики Одеської національної академії харчових технологій проводилися кураторські часи присвячені історії Академії.

Кураторські часи допомагав проводити Дембицький Валентин Семенович завідувач музеєм академії, який зазначав, що сторінки історії Одеської національної академії харчових технологій розповідають не тільки про здобутки вишу, але й містять свідчення, що підтверджують велич трудового та бойового подвигу наших викладачів і студентів упродовж 117-ти років безперервної підготовки інженерних кадрів.

Одеська національна академія харчових технологій є одним з найстаріших вищих навчальних закладів України. Становлення й розвиток нашої Alma mater нерозривно пов’язані з історією Одеси, її героїчними і славними традиціями. Багато розповідав про засновників академії та останні досягнення. Студенти були заворожені розповідями та задавали багато питань.

Куратор групи ЕМ-191 Соколюк К.Ю.

Куратори групи ЕМ-181 Лозовська Г.М. та групи ЕМ-182 Значек Р.Р.

Дембицький В.C. зав. музеєм академії

Куратор групи ЕМ-171 Корсікова Н.М.

Куратор групи ЕМ-161 Левчук Ю.С.

Куратор групи ЕМ-151 Ковалів І.О.

Старший куратор факультету ММіЛ О.В.Євтушок