СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ТТАТХПІПБ  НА ПРЕМ’ЄРІ ІСТОРИЧНОЇ ДРАМИ «ЗАХАР БЕРКУТ»

19.10.2019 куратор  Гураль Л.С. разом зі студентами кураторської групи ТМ-35 були на прем’єрі історичної драми «Захар Беркут» за однойменною повістю І.Франка, екранізованою український і кримськотатарський режисером, кіноактором і сценаристом Ахтемом Сейтаблаєвим в тісній співпраці з колегами з США.

Цей фільм став знайомством з новими роботами українського кінематографу, згадуванням змісту видатного історичного твору українського письменника-поета, публіциста, перекладача і громадсько-політичного діяча І.Франка та формуванням почуття патріотизму до рідної землі на прикладі боротьби давніх карпатських громад проти нашестя монголо-татарської навали та соціального гноблення, возвеличення мужності, патріотизму, винахідливості, рішучості, адже основна ідея твору – «Сила народу — в його єдності, підтримці, повазі одне до одного».

Група ТМ-35  (Куратор  Гураль Л.С.)
Ст. куратор факультету ТтаТХПіПБ – Вікуль С.І.