ВІДВІДУВАННЯ  МУЗЕЮ КОНТРАБАНДИ СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ ТтаТХПіПБ

23.10.2019 куратор Гураль Л.С. зі студентами кураторської групи ТМ-35 відвідали Музей контрабанди.

Контрабанда тісно пов’язана з історією становлення Одеси, зокрема з зоною вільної торгівлі Порто-Франко. Екскурсовод розповідав де і як ховали заборонений товар одеські виробники спиртного і шулери, повідав кумедну історію про суперечку графа Воронцова і його товариша купця Топорова про те, що той не зможе вивезти через заставу Порто-франко контрабанду на велику суму. На прикладі представлених експонатів, макетів та інфографіки дізнались про різновиди контрабанди, тайники для неї та варіанти її маскування, шляхи її пересування за різних часів, а також про вплив контрабанди на хід історії ряду країн і сучасний соціально-економічний стан України та інших країн світу.

Група ТМ-35    (Куратор    Гураль Л.С.)
Ст. куратор факультету ТтаТХПіПБ – Вікуль С.І.