ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ:  «ЄВРОПЕЙСЬКА СКУЛЬПТУРА: AUGUSTE  RODIN “THE GATES OF HELL” НА ФАКУЛЬТЕТІ
ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

23 жовтня 2019 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, відбулась лекція на тему: «Європейська скульптура: Auguste Rodin “The gates of hell”» викладача кафедри іноземних мов Турецького В.О.

Цікаву драматичну історію створення великим французьким скульптором Огюстом Роденом визнаного шедевра  – барельєфа «Ворота пекла» дізнались присутні на лекції викладача Турецького В.О. Задум майстра був настільки глибоким й масштабним, що робота розтягнулась на 20 років, до кінця життя Родена, та у бронзі ворота були відлиті вже після його смерті.

Лекцію відвідали 58 чоловік. Були присутні зав. кафедри іноземних мов, доц. Зінченко О.С.,  викладачі  цієї кафедри: Безніс П.М., Карпінська Л.Л., Мартіросян Г.Ю., студенти 1 та  2 курсів факультету ІТХіРГБ (гр. ГРС-101, ТЛ-206,  ТЛ-206с), а також студенти факультету ММіЛ із куратором – ст. викл. Голодонюк О.М. Така зустріч безсумнівно дає молоді можливість пізнавати історичні коріння європейської культури.

Лисюк В.М., відповідальна за роботу Інституту
культури і мистецтв ОНАХТ на факультеті ІТХ і РГБ