СВЯТО ФУТБОЛУ!

Традиційний футбольний турнір «Кубок першокурсника з футзалу», який проводився 16 жовтня в спортивному комплексі ОНАХТ, продовжив низку спортивно-масових і оздоровчих заходів 2019-2020 н.р. У турнірі брали участь студенти – першокурсники всіх факультетів академії. Змагання проводилися за олімпійською системою, яка забезпечує виявлення переможця за мінімальне число турів і сприяє напруженій боротьбі в турнірі.

Гравці всіх команд проявили бійцівські якості і волю до перемоги. Але всі переможцями бути не можуть – до фіналу дійшли збірні команди факультетів Технології зерна і зернового бізнесу та факультету Менеджменту, маркетингу і логістики.

Гра між збірними командами факультетів-фіналістів показала, що легкою перемога в турнірі не буде. Програючи з рахунком 4-0, збірна команда “зерновиків” наздогнала суперників і гра закінчилася внічию. Для виявлення переможців була призначена серія пенальті, в якій точнішими виявилися футболісти факультету Технології зерна і зернового бізнесу.

Вітаємо з перемогою в турнірі «Кубок першокурсника з футзалу» чоловічу

збірну команду факультету ТЗіЗБ. Бажаємо подальших перемог!