ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ:

«ЯК ПРИБОРКАТИ ЗОЛОТЕ НАСІННЯ АЦТЕКІВ?»

ДЛЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

17 жовтня 2019 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, доцентом кафедри технології зберігання зерна Страховою Т.В. та магістрантом Віноградовим Д.Г. була прочитана лекція на тему: «Як приборкати золоте насіння ацтеків?».

На лекції були наведені дані про об’єми та країни, які виробляють найбільше кукурудзи – однієї з найпоширеніших культур у світі. Щоб отримати високі врожаї кукурудзи, насіння необхідно створити шляхом гібридизації – схрещування материнських і батьківських форм.

На прикладі одного із заводів, студентам показано технологію післязбиральної обробки гібридів та запропоновано напрямки оптимізації роботи заводу шляхом ефективної організації технологічного процесу.

Немченко Г.В., відповідальна за роботу Інституту

культури та мистецтв факультету ТЗіЗБ