ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ТЕХНОЛОГІЯ ЗДОРОВЯ ТА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

11 жовтня2019 року за планом роботи Інституту культури та мистецтв на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації завідувач кафедри Вищої та прикладної математики професор Кирилов В.Х. провів науково-популярну лекцію на тему «Технологія здоров’я та здорового харчування».

Лекція відбулася в учбовій лабораторії кафедри Вищої та прикладної математики.

Професор Кирилов В.Х. доповідає студентам 1 курсу як слід харчуватися і вести здоровий спосіб життя та зберегти молодість, енергіюіздоров’я на довгі роки.

Учасники заходу уважно слухають науково-популярну лекцію професора Кирилова В.Х. та обмірковують особливості технології здоров’я та здорового харчування.

Відповідальний за роботу Інституту культури та мистецтв
на факультеті КСА, доцент Галіулін А.А.