ЕКСКУРСІЯ В ОДЕСЬКІ КАТАКОМБИ

ФАКУЛЬТЕТУ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»   ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ

АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 26 вересня по 2 жовтня 2019 року студенти першого курсу факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Одеської національної академії харчових технологій відвідали Одеські катакомби.

Одеські катакомби – мережа штучно створених підземних ходів і лабіринтів під Одесою. Сьогодні довжина Одеських катакомб оцінюється приблизно в 2,5 тис. км – це один з найбільших підземних лабіринтів на Земній кулі.

Студенти відвідали Одеські катакомби в селі Нерубайське, яке відоме передусім завдяки Музею партизанської слави та катакомбам. У підземеллях меморіального комплексу представлені предмети партизанського побуту й зразки зброї, на стінах наявні написи тих часів. Музей партизанської слави – єдиний офіційний вхід до просторих і багатокілометрових катакомб.

група ГРС-101, куратор Кожевнікова В.О.

група ГРС-102, куратор Шепель М.Є.

група ГРС-103, куратор Сахарова З.М.

група ГРС-104, куратор Жовтяк К.О.

Ст. куратор ф-ту ІТХіРГБ зі спеціальності

241 «Готельно-ресторанна справа»

О.А. Пацела