ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА

НА ТЕМУ: «250-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО»

НА ФАКУЛЬТЕТІ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОЇ ТЕХНІКИ ТА

ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ

АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

11 жовтня 2019 року о 1300 в ауд. 213 на Дворянській, 1/3 на факультеті низькотемпературної техніки та інженерної механіки Одеської національної академії харчових була проведена відкрита кураторська година на тему «250-річчя з дня народження І.П. Котляревського». На кураторській годині були присутні студенти другого та третього курсів факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки. Серед запрошених гостей були присутні старший куратор академії ОНАХТ, ст. викл. кафедри МіЛ Л.Є. Леонова, зам. декану факультету НТтаІМ, ас. кафедри КТ Б.Г. Грудка, а також доц. кафедри ТтаТТЕ Н.В. Волгушева. Кураторську годину проводив старший куратор факультету НТтаІМ, доц. кафедри КПА І.О. Подмазко.

Студенти були ознайомлені з біографією видатного українського літератора І.П. Котляревського, який зробив вагомий внесок в становлення та розвиток української нації, української мови та літератури. Студентам розповіли про цікаві факти з життя І.П.Котляревського, про написання їм твору «Енеїди», який є на сьогоднішній день скарбом не тільки української, а і всесвітньої літератури, а також про «Наталку-Полтавку», по якій регулярно ставляться спектаклі у багатьох театрах України.

Подмазко І.О., доц., старший куратор факультету НТтаІМ ОНАХТ