ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕМУ:
«ЄВРОПЕЙСЬКА АРХІТЕКТУРА: ГОТИЧНІ СОБОРИ ФРАНЦІЇ»
  НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

10 жовтня 2019 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція- презентація “Європейська архітектура: Готичні собори Франції” зав. кафедри іноземних мов, канд. філол. наук, доц. Зінченко О.С., викл. Мартиросян  Г.Ю., ст. викл. Безніс П.М.

Готичний архітектурний стиль з’явився у Франції ще в 12 столітті, прийшовши на зміну романському стилю. Присутні на яскравій та пізнавальній лекції-презентації мали змогу ознайомитись з найвідомішими в Європі соборами, які знаходяться  на території Франції: легендарний Собор Паризької Богоматері; Шартрський собор із оригінальними вітражами, які ідеально збереглися;  Реймський собор, в якому були короновані численні французькі монархи.     Окрема увага лектором була приділена Руанському собору й циклу неперевершених картин Клода Моне, що представляють собор у різному освітленні, у різних кліматичних умовах і в різні пори доби.

Лисюк В.М.., відповідальна за роботу Інституту
культури і мистецтв ОНАХТ