КУРАТОРСЬКА ГОДИНА

НА ТЕМУ: «ІСТОРІЯ ОНАХТ»

НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ

АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

4 жовтня 2019 року в ауд. А-427 в 11.00 на кафедрі Технології ресторанного і оздоровчого харчування для студентів 1 курсу спеціальності 181 «Харчові технології»  пройшла кураторська година на тему “Історія моєї академії”, директор музею Дембіцький В.С. ознайомив з генезисом історії ОНАХТ, знаменними датами та відомими особами, що внесли свій вклад у розвиток вузу. Були присутні куратори груп Атанасова В.В. та Голінська Я.А.

04.10.2019 р., ауд. А-427 в 11.00, групи  Група ТХ-107 куратор групи – Атанасова В.В. Група  ТЛ-106  куратор групи Атанасова В.В., група ТХ-108 куратор групи Голінська Я. А.

Ст.куратор факультету ІТХіРГБ зі спеціальності

181 «Харчові технології»                                                     А.В. Жмудь