6 жовтня 2019 року відбувся традиційний туристичний перехід вздовж берега моря по Трасі здоров’я, який є завершенням Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів з міжнародною участю «Проблеми формування здорового способу життя у молоді».  Але в цьому році, це особливий туристичний перехід, який ввійде в історію Одеської національної академії харчових технологій, як встановлення двох рекордів: «НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ, ЯКІ СКЛАЛИ НА ПІСКУ АБРЕВІАТУРУ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» та «НАЙБІЛЬШИЙ ЛАНЦЮГ ІЗ ЛЮДЕЙ В ТІЛЬНИКАХ».

Щиро дякуємо всім учасникам двох рекордів України за прекрасну організованість та позитивний настрій!!! Сьогодні ми ще раз підтвердили, що ОНАХТ – це велика дружня сім’я.