Екскурсія в одеські катакомби студентів 1-го курсу ФАКУЛЬТЕТу Нафти, газу та екології

25.09.19  та 02.10.19 студенти факультету Нафти, газу та екології відвідали Одеські катакомби. Були присутні студенти груп ГН-419, ЕЕ-414, ЕК-415, ТЕ-411, ТЗС-417, куратор Волгушева Н., зам.декана Солодка А.В.

Студенти прослухали доповідь про історію катакомб, яка починається в 30-х роках ХІХ ст., коли бурхливе будівництво Одеси потребувало багато будівельного матеріалу, яким був вапняк.

По суті, Одеські катакомби це велетенське підземне місто зі своїми проспектами, вулицями, провулками, тупиками, площами.

Студенти побачили велетенський атомний бункер часу холодної війни, печеру, віком 4 млн. років, побували на партизанський стоянки, бандитський малини та ін.

Старший куратор факультету НГта Е      Кузнецова І О.