Екскурсія в одеські катакомби студентів

1-го курсу ФАКУЛЬТЕТу Ком’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

2 жовтня 2019 року студенти першого курсу  факультету Комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту ОНАХТ відвідали Одеські катакомби.  Нерубайське відоме передусім завдяки Музею партизанської слави (меморіальний комплекс) і катакомбам, які простягаються під значною частиною населеного пункту і далі на інші райони. У роки німецько-радянської війни в катакомбах переховувалися одеські партизани. Нерубайські катакомби, як і решта одеських катакомб, утворилися внаслідок добування будівельного каменя — черепашнику, з якого у селі споруджено багато будинків. У підземеллях меморіального комплексу представлені предмети партизанського побуту й зразки зброї, на стінах наявні написи тих часів. Музей партизанської слави — єдиний офіційний вхід до просторих і багатокілометрових катакомб. У селі є інші входи до катакомб, але через те, що були часті випадки зникнення в катакомбах людей, ці входи засипали.

Старший куратор КІП та К       Захлевська Т.В.