ЛЕКЦІЯ «СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ: СТИЛІ, ІДЕЇ»
НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ  ТЕХНОЛОГІЙ  ХАРЧУВАННЯ  І
РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО  БІЗНЕСУ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

26 вересня 2019 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція ст. викл. кафедри інженерної графіки та технічного дизайну Польової С.Є. на тему: «Сучасний дизайн інтер’єру: стилі, ідеї».

Впродовж цікавої лекції присутні мали можливість розібратися у багаточисельних стилях інтер’єру, їхніх особливостях та відмінних рисах. Окремо лектор зупинився на видах декупажу – старинної техніки, яка знов стала модною й широко розповсюдженою у різних країнах при декоруванні та створенні ексклюзивних предметів інтер’єру. Студенти навіть змогли побачити й прийняти участь у захоплюючому майстер-класі «техніка декупажу».

Лисюк В.М.,
 відповідальна за роботу Інституту