ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ:

«ЄДИНЕ ВІКНО МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ»

НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ

ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

26 вересня 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу відбулась лекція директора ТОВ «САПФАЙЄР», митного брокера, випускника ОНАХТ 2015 року Момота В.Ю. на тему: «Єдине вікно міжнародної торгівлі».

Слухачами лекцій були студенти  груп: ТТП – 34(а), ТТП – 35(а); ТТП- 44 (а), ТТП – 45(а), ТТП- 54(а).

Слухачам було розкрито зміст поняття, що використовується у митній практиці, «Єдине вікно» – це інформаційний простір, у межах якого здійснюють функціонування митні органи ДФСУ, представники Держпродспожив служби та декларанти (митні брокери) і чому цей принцип називають уніфікованим згідно до норм міжнародного законодавства.

Студенти активно приймали участь у лекції, задавали питання, на які отримували розгорнуті відповіді та в гарному настрої покинули аудиторію.

Смокова Т.М.,

відповідальна по Інституту культури та мистецтв факультету ТТХПіПБ