Екскурсія в одеські катакомби студентів 1-го курсу ФАКУЛЬТЕТу Технології вина та Туристичного Бізнесу

В Одеській національній академії харчових технологій протягом 24-26 вересня студенти 1-го курсу факультету технології вина та туристичного бізнесу відвідали Одеські катакомби – меморіальний комплекс і підземний Музей партизанської Слави в селі Нерубайське.

Музей є пам’ятником партизанському руху в Одеській області і був створений в 1969 році. Це єдиний в Україні меморіальний комплекс, який включає надземну і підземну експозиції. Коли нацисти окупували Одесу і почали вирізати місцеве населення, катакомби використовували радянські партизани, які боролися з силами противника і віддавали свої життя. Одесити не забули своїх героїв-партизан.

Група МТ-13, Тс-3, Тс-34, куратор Гілко О.К.

Групи ТК-16, ПВ-12, куратор Берегова О.М.

Група ТВ-11, куратор Сугаченко Т.С.

старший куратор факультета
ТВтаТБ Берегова О.М.