ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «СТОРІНКИ ІСТОРІЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІКИ»

НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ

ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

26 вересня 2019 року в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНАХТ доцент факультету Комп’ютерних систем та автоматизації Галіулін А.А. провів науково-популярну лекцію на тему «Сторінки історії електромеханіки».

Доцент Галіулін А.А. розповів студентам 3 курсу факультету Комп’ютерних систем та автоматизації про життя та діяльність великого електромеханіка ХІХ-ХХ століття, розробника трифазної системи змінного струму, одесита Михайла Йосиповича Доліво-Добровольського.

Учасники заходу з цікавістю слухали науково-популярну лекцію доцента Галіуліна А.А. та обмірковували технічні деталі винаходів М.О. Доліво-Добровольського.

Відповідальний за роботу Інституту культури

та мистецтв ОНАХТ

на факультеті КСА Галіулін А.А.