ЩИРО ВІТАЄМО ТАЛАНТИ НАШОЇ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ  У МІЖНАРОДНОМУ  ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ПЕРЛИНА БІЛЯ МОРЯ»!

Володарями  Гран-прі фестивалю  стали:

в номінації «Хорові колективи» –  зразковий хоровий колектив Одеської національної академії харчових технологій  «Novellus», керівник Т.В. Булатова;

в номінації «Естрадний вокал» – солісти  Мироненко Богдан

(магістрант факультету менеджменту, маркетингу і логістики), Кошельник Ярослав (магістрант факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки), Яковіна Владислав (магістрант факультету комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту), педагог Т.В. Булатова;

в номінації «Естрадний вокал»  – вокальне тріо  у складі Кошельник Ярослав, Мироненко Богдан, Яковіна Владислав, педагог Т.В. Булатова;   вокальне тріо «Пролісок» в складі: Рибчинська Єлизавета (бакалавр факультету технології зерна і зернового бізнесу), Платонова Надія (бакалавр факультету менеджменту, маркетингу і логістики), Ковальчук Ірина (бакалавр факультету економіки, бізнесу і контролю), педагог Т.В. Булатова.

Дипломами Першого ступеня  в номінації «Естрадний вокал» нагороджені  Платонова Надія, Ковальчук Ірина, педагог Т.В. Булатова.

Дипломом  Першого ступеня  в номінації «Народна хореографія» нагороджено колектив «ChampionN», керівник О.О. Бевзюк-Сілла;

Дипломом Другого ступеня в номінації «Сучасна хореографія» – колектив «ChampionN», керівник О.О. Бевзюк-Сілла;

Дипломом  Першого ступеня  в номінації «Художнє читання» нагороджено  Стоянову  Дар’ю (бакалавр факультету інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу), театральна студія «Тріумф 7», керівник Е.В. Олейнік;

Дипломом Другого ступеня в номінації «Естрадні мініатюри» – дует Хрущевський Максим (бакалавр факультету менеджменту, маркетингу і логістики)  і Притула Катерина (бакалавр факультету менеджменту, маркетингу і логістики) театральна студія «Тріумф 7», керівник Е.В. Олейнік.

Бажаємо нашим талантам і педагогам нових творчих

досягнень та перемог!!!