ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ

«24 СЕРПНЯ-28 РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»  НА  ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

Єдина кураторська година на тему

«24 серпня-28 річниця незалежності України»  на факультеті менеджменту, маркетингу і логістики

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті менеджменту, маркетингу і логістики були проведені кураторські години для студентів на тему «День незалежності України – 28 річниця».

Куратори факультету розповіли, що вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання, але ми віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

групи ЕМ-381, ЕМ-351, куратор Голубьонкова О.О.

групи ЕМ-172, куратор  Бренер О.Д

група ЕМ-361 , куратор Брюшкова Н.О.

група ЕМ-181, куратор Лозовська Г.М.

група ЕМ-374, куратор Ларя’новський І.С.

група ЕМ-151, куратор Ковалів І.О.

група ЕМ-182, куратор Значек Р.Р.

группи ЕМ-281, ЕМ-251, куратор  Мільчева В.В

група ЕМ-382, куратор Бахчиванжи Л.А.

група ЕМ-261, куратор Ніколюк О.В.

Група ЕМ-161, куратор Левчук Ю.В,

група ЕМ-174, куратор Пурцхванідзе О.В.

група ЕМ-171, куратор Корсікова Н.М.

група ЕМ-391, куратор Черевата Т.М.

група ЕМ-191, куратор Соколюк К.Ю.

Старший  куратор ММіЛ                                                         Євтушок О.В.