ОДЕССКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ АКАДЕМИЯ ПИЩЕВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ

Студенческая жизнь

14 вересня 2019 р. у Літньому театрі Одеського міського саду, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, команда MIRONAFN кафедри Автоматизації виробничих процесів і робототехнічних систем факультету Комп’ютерних систем та автоматизації під керівництвом к.т.н., доц. Єгорова В.Б. провели науково-популярну лекцію та майстер-клас на тему «Сучасні робототехнічні системи та діяльність лабораторії MIKRONAFT».

Команда MIRONAFN кафедри Автоматизації виробничих процесів і робото-технічних систем факультету Комп’ютерних систем та автоматизації під керівництвом к.т.н. Єгорова В.Б. у Літньому театрі Одеського міського саду.

Учасники заходу слухають науково-популярну лекцію к.т.н., доц. Єгорова В.Б.

Учасники майстер-класу найбільшої лабораторії робототехніки України і найбільшої Fablab лабораторії Європи MIKRONAFT.

Відповідальний за роботу Інституту культури та мистецтв ОНАХТ
на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації доц. Галіулін А.А.