ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА

НА ТЕМИ: «28-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» та «ОДЕСА. 225-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МІСТА»

НА ФАКУЛЬТЕТІ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОЇ ТЕХНІКИ ТА

ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ

АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 4 по 7 вересня 2019 року на факультеті Низькотемпературної техніки та інженерної механіки Одеської національної академії харчових були проведені єдині кураторські години на тему: «28-річчя Незалежності України» та «Одеса. 225-й день народження міста».

4 вересня 2019 р. об 11:00 в ауд. В-217 на Канатній, 112 була проведена  кураторська година у групі ГМ-30(а;в). Кураторську годину проводили студенти гр. ГМ-30(а;в) під керівництвом куратора групи – ас. кафедри ПОтаЕМ ОНАХТ Левтринської Ю.О.

Під час проведення кураторської години були нагадані основні моменти історії  здобуття Україною незалежності та розглянуті події існування незалежної України, а також основні діячі, що внесли вагомий внесок в розвиток України від моменту отримання незалежності 24.08.1991 р. до сьогодення.

4 вересня 2019 р. об 11:00 в ауд. 213 на Дворянській, 1/3 була проведена  кураторська година у групі ЕН-111. Кураторську годину проводила куратор групи – доц. кафедри ХУтаКП Яковлева О.Ю.

7 вересня 2019 р. о 14-20 в ауд. 52 на Дворянській, 1/3 була проведена кураторська година на тему «28-річчя Незалежності України» та «Одеса. 225-й день народження міста» у групах ЕН-130 та ЕН-131. Кураторську годину проводили куратор гр. ЕН-130, ст. куратор факультету НТтаІМ, к.т.н., доц. кафедри КПА Подмазко І.О. та куратор групи ЕН-131, доц. кафедри КТ Соколовська-Єфименко В.В.

Під час проведення кураторської години було розглянуто основні етапи розвитку української державності та доленосні для сучасної України події 1991 року. Студенти з неабияким зацікавленням слухали про події 27-річної давнини, висловлювали власну точку зору відносно сучасного стану і тенденцій розвитку та розбудови України. Куратори разом зі студентами згадали доленосні для України та Одеси дати – 24 серпня, 16 липня та 2 вересня. Куратори розповіли студентами про історію Одеси: з моменту плану її побудови Дерібасом до сьогодення.

Старший куратор факультету НТтаІМ        Подмазко І.О.