ЩИРО ВІТАЄМО ЧОЛОВІЧУ ТА ЖІНОЧУ ЗБІРНІ

КОМАНДИ ОНАХТ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ, ЯКІ СТАЛИ БРОНЗОВИМИ ПРИЗЕРАМИ СПОРТИВНОГО ФЕСТИВАЛЮ «МОЛОДІЖНА ХВИЛЯ МАЙБУТНЬОГО» СЕРЕД ЗВО ІІІ-ІVР.А.

13 вересня у Центрі пляжних видів спорту, який знаходиться на14й станції Фонтану, пройшов студентський спортивний фестиваль «Молодіжна хвиля майбутнього». Наші чоловіча та жіноча збірні команди прийняли участь у змаганнях з пляжного волейболу. Серед 10 закладів вищої освіти м. Одеси чоловіча та жіноча збірні команди ОНАХТ з пляжного волейболу стали бронзовими призерами спортивного фестивалю.

Склад жіноча збірної команди: Катерина Зіміна, Ганна Коцар, Анастасія Русецька. Тренер – ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Т.В.Волкова.

Склад чоловічої збірної команди: Віталій Ринковий, Олег Резніченко, Олексій Городніченко. Тренер – ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту В.В.Гончарук.

Бажаємо дівчатам та хлопцям подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!