ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ЩИРО ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ НАШОЇ АКАДЕМІЇ З ПЕРЕМОГОЮ У  ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ТАЇЛАНДСЬКОГО БОКСУ МУЕЙ ТАЙ!

Чемпіонат світу з таїландського  боксу  пройшов у Таїланді (м. Бонгкок) з 19 по 29 липня 2019 р. До складу збірної команди України увійшли три наших студенти: Любченко Ігор  (факультет інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу), Анатолій Суханов  (факультет технології зерна і зернового бізнесу),  Радов Сергій (факультет комп’ютерних систем та автоматизації).

Ігор Любченко став переможцем чемпіонату світу, у фінальному двобої виграв у російського спортсмена. Анатолій Суханов  виборов бронзову нагороду. Сергій Радов  зупинився за крок до медалей, зайняв 5 місце. Загалом, Українська збірна посіла 3 місце в командному заліку серед 99 країн – учасниць.

Зазначимо, що Любченко Ігор – один з найуспішніших спортсменів з Муей Тай, багаторазовий чемпіон світу та Європи. У 2015 році він першим отримав кваліфікацію на Всесвітні Ігри-2017, і не зрадив традиції вдруге: в травні 2019 року він, також, отримав кваліфікацію на Всесвітні Ігри-2021! Відзначимо, що Ігор Любченко – перший спортсмен від України, який має ліцензію на майбутній головний старт чотириріччя! Крім того, Ігор перший та, поки що, єдиний представник таїландського боксу, який претендує на повторну участь у Всесвітніх Іграх.

Бажаємо нашим хлопцям подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!