ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ТЕМАТИЧНА ВИХОВНА  БЕСІДА  НА ТЕМУ

«ПРО АНТИКОРУПЦІЙНУ ПОЛІТИКУ В ЄВРОПІ» НА ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ», В РАМКАХ РОБОТИ ІНСТИТУТУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ОНАХТ.

6 травня 2019 року в Одеській  національній  академії харчових технологій  в групі   ЕМ-291 була проведена тематична виховна  бесіда  на тему «Про антикорупційну політику в Європі», в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНАХТ.
Під час проведення бесіди студенти  разом з доцентом кафедри соціології, філософії і права  Шевченко Г.А. обговорювали питання  щодо країн ЄС,які  дуже відрізняються між собою як за станом корупції, так і за методами боротьби з нею.  Україна, яка зараз продовжує впроваджувати власну антикорупційну реформу, може взяти для себе корисні уроки  із досвіду некорумпованих країн ЄС.

Орлова В.О. відповідальна по Інституту

культури та мистецтв факультету ММіЛ