ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ТОНКОЩІ ТУРИЗМУ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАПРЯМОК» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В Одеській національній академії харчових технологій 20 травня 2019 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу куратором факультету ТВтаТВ Воскресенською О.В., разом зі студентами груп Т-14, ГТ-15, була підготовлена та проведена відкрита кураторська година на тему: «Тонкощі туризму: Європейський напрямок».

Упродовж бесіди згадали, що 18 травня широко відзначали День Європи. В Одесі ці святкування поєднали зі 100-річчям Одеської кіностудії, приготували величезний торт для всіх одеситів і гостей міста, які опинилися в суботу біля пам’ятника Дюку.

Зі студентами обговорювали факт розташування Географічного центру Європи і збірний образ європейця (менталітет, культура, законослухняність тощо), і чи вважають вони себе європейцями.

Потім приступили до з’ясування особливостей туризму європейськими маршрутами – це і якість автодоріг, їх ціна, можливість подорожувати з безвізом, актуальність традиційних туристичних місць і маршрутів. В обговоренні жваво брали участь студенти і запрошені гості.

Закінчили кураторську годину  побажанням всім спланувати і здійснити європейську подорож своєї мрії.

Берегова О.М., старший куратор факультету ТВтаТБ,

Воскресенська О.В., куратор груп