ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

Кращі спортсмени 2019, 2020 року

Чоловіча  збірна команда ОНАХТ з регбі – срібні  призери   ХХVIІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.        

Верхній ряд зліва направо:

КОРОТНІЧЕНКО ОЛЕКСІЙ, ПЕТРОВ МИКИТА, КАРАПЕТЯН АРТЕМ, ШИНГАРЕНКО АРТЕМ, тренер – БОЛТОМАТІС Д.В., ГАЛУШКО ЄВГЕН, БЕЗЗЕМІЛЬНИЙ ОЛЕГ

Нижній ряд зліва направо:

 МАЛАКЧІ ОЛЕГ,  КЛЮШНИК МАКСИМ,  ГНЕДЮК СЕРГІЙ,  ЗАБОЛОЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР    

Жіноча збірна команда ОНАХТ з

волейболу – срібні призери ХХVIІ обласних  студентських  ігор  серед ЗВО ІІІ-ІV р.а. 

Верхній ряд зліва направо:

тренер – ГОНЧАРУК В.В., БЕРЕСТ ОЛЕКСАНДРА, РУСЕЦЬКА АНАСТАСІЯ, КІПІНАЧ  ЮЛІЯ, КОЦАР  ГАННА, ЗИМІНА КАТЕРИНА,

тренер –ВОЛКОВА Т.В.

Нижній ряд зліва направо:

МЕЛЬНИК АНАСТАСІЯ , ПЕТЬКОВА ОЛЬГА

Жіноча  збірна команда ОНАХТ

 з гандболу – бронзові призери ХХVIІ обласних  студентських  ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а. 

Зліва направо:

ТАРАНОВА ІРИНА , ЯЧМЕНЬ ВАЛЕРІЯ, ЛАВРЕНКО ЄВГЕНІЯ,

тренер – ПАВЛЮК О.В.,  КАПСАМУН СВІТЛАНА, НЕПОМНЯЩА ОЛЬГА, МАТІЄК КАТЕРИНА, ПЕТЬКОВА ОЛЬГА

Жіноча  збірна команда ОНАХТ

 з регбі – бронзові призери ХХVIІ обласних  студентських  ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а. 

Верхній ряд зліва направо:

ШАЦКОВА ВЛАДА, ІВШИНА ОЛЕКСАНДРА,СВЯТА КАРІНА, ДОМУСЧІ АЛЬБІНА, тренерЛАГОВСЬКА Н. Г.. ПОХЛЄБІНА НАДІЯ, МЕДВЕДЕНКО ТЕТЯНА , ПАВЛЮЧЕНКО ДАР’Я

Нижній ряд зліва направо:

НЕДЕНКО ЮЛІЯ, ІГНАТЕНКО МАРІЯ, ЗДОРЕНКО КАТЕРИНА, КАЦЕЛА АЛІНА, ЛУЦЮК  ГАННА

Чоловіча збірна команда ОНАХТ з футзалу – срібні призери ХХVІІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІVр.а.

Верхній ряд зліва направо:

Тренер –МАКСИМЧУК Б.В., БОРЕЦЬ

СТАНІСЛАВ, ВОРОКУТА ДАНИЛО, ГАНУСОВСЬКИЙ ВІКТОР, РОБОТЬКО МАКСИМ

Нижній ряд зліва направо:

БРИЧУК БОГДАН, ВЕРТИПОРОХ ВЛАДИСЛАВ, ЛАВНІКОВИЧ СТАНІСЛАВ

Жіноча та чоловіча збірні команди ОНАХТ з пляжного волейболу –

бронзові призери змагань серед  ЗВО м. Одеси студентського спортивного фестивалю «Молодіжна хвиля майбутнього».

    Склад жіноча збірної команди:

ЗІМІНА КАТЕРИНА, КОЦАР ГАННА, РУСЕЦЬКА  АНАСТАСІЯ,

тренер – Т.В.ВОЛКОВА.

    Склад чоловічої збірної команди: РИНКОВИЙ ВІТАЛІЙ, РЕЗНІЧЕНКО  ОЛЕГ, ГОРОДНІЧЕНКО ОЛЕКСІЙ, тренер – В.В.ГОНЧАРУК.

Переможець змагань у рамках челенджу  «Заради руху» серед закладів вищої освіти ІІІ-ІVр.а. м.Одеси.

МИХАЙЛОВА ЛИЗАВЕТА

Кращі спортсмени 2017, 2018 року

Збірна команда ОНАХТ з таїландського боксу–переможці ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Зліва направо: 
тренер – ЯГОТІН Р.С.,
ЖЕЖАРЕНКО ІВАН,
ДИХТЯРЕНКО ДМИТРО,
РАДОВ СЕРГІЙ,
СУХАНОВ АНАТОЛІЙ,
КОЦЮРЕНКО ОЛЕКСАНДР,
КИРИЛЮК ВЛАД,
МІНОСЯН КАРЛЕН,
ЧУХНО ЄГОР.

Жіноча  збірна команда ОНАХТ з регбі – бронзові призери ХХVI обласних  студентських  ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.     

Верхній ряд зліва направо:
ШАЦКОВА ВЛАДА, ФИЛИПЕНКО ЮЛІЯ, тренер – ЛАГОВСЬКА Н.Г., РАГИМОВА ГАННА, ЛАСТЕНКО ВЛАДА, ЛАРІНА КАТЕРИНА, БОНДАРЕНКО ЛІДІЯ, МЕДВЕДЕНКО ТЕТЯНА, ЛАМЗАК ВІКТОРІЯ.
Нижній ряд зліва направо:

ЖИГУНОВА ГАННА, ЗДОРЕНКО КАТЕРИНА

Чоловіча збірна команда ОНАХТ з регбі – срібні призери ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а., переможці Кубку Студентської ліги

Верхній ряд зліва направо:
БЕЗЗЕМЕЛЬНИЙ ОЛЕГ,
ГНЕДЮК СЕРГІЙ,
ЗАРОВНИЙ КЛИМ,
КАРПИК ЯРОСЛАВ,
КАЛИТА МИКОЛАЙ,
КЛЮШНИК МАКСИМ

Нижній ряд зліва направо:
ПЕТРОВ МИКИТА, МАЛАКЧІ ОЛЕГ, КАРАПЕТЯН АРТЕМ

Жіноча збірна команда ОНАХТ з волейболу – переможці ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Верхній ряд зліва направо:
тренер – ВОЛКОВА Т.В.,
РУСЕЦЬКА АНАСТАСІЯ,
АНТОНЮК АНАСТАСІЯ,
ДРУМОВА КАТЕРИНА,
МЕЛЬНИК АНАСТАСІЯ,
КОЦАР ГАННА,
КІПИНАЧ ЮЛІЯ,
ШЕПЕЛЮК ЯНА

Нижній ряд зліва направо:
СЛЕПЕНКОВА ЛІДІЯ, ЗИМІНА КАТЕРИНА, ПЕТЬКОВА ОЛЬГА

Жіноча збірна команда ОНАХТ з гандболу – бронзові призери ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Зліва направо:
ТАРАНОВА ИРИНА,
ЯЧМЕНЬ ВАЛЕРИЯ,
ЛАВРЕНКО ЕВГЕНИЯ,
тренер – ПАВЛЮК О.В.,
КАПСАМУН СВЕТЛАНА,
НЕПОМНЯЩАЯ ОЛЬГА,
МАТНЕК ЕКАТЕРИНА,
ПЕТЬКОВА ОЛЬГА

Чемпіони ХХVI обласних студентських ігор з легкої атлетики серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Зліва направо:
СОРОКІН ДМИТРО, 
КОРНЕЙЧУК КАТЕРИНА, 
ГУЛІЙ ІРИНА, 
НООЙ КАТЕРИНА,
ШЕВЧЕНКО ДЕНИС

Чоловіча збірна команда ОНАХТ з футзалу –  переможці  ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІVр.а.

 Верхній ряд зліва направо:

БОРЕЦЬ СТАНІСЛАВ, ВОЗНЮК ВІТАЛІЙ,ГАНУСОВСЬКИЙ ВЛАДИС-ЛАВ, ВЕРТИПОРОХ ВЛАДИСЛАВ, СТАНКЕВИЧ ДАНИЛО, ШИНГАРЕНКО АРТЕМ,

тренер –МАКСИМЧУК Б.В.

Нижній ряд зліва направо:

ЗАГУБЕЛЮК СЕРГІЙ, БРИЧУК БОГДАН, ЛАВНІКОВИЧ СТАНІСЛАВ.

Чоловіча збірна команда ОНАХТ з волейболу   переможці   ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІVр.а.

Верхній ряд зліва направо:

тренер – ГОНЧАРУК В.В.,  ЛЕВА  ЄВГЕН,  ГОРОДНІЧЕНКО ОЛЕКСІЙ, КАРПЕДА ІГОР, СОТУЛА ОЛЕКСАНДР,  РИНКОВИЙ ВІТАЛІЙ,ТКАЧЕНКО ЯРОСЛАВ

Нижній ряд зліва направо:

ТКАЧЕНКО ЄВГЕН,  КОЗЮРЕНКО ОЛЕКСІЙ, ВЕНГЛОВСЬКИЙ СЕРГІЙ, ЯКІМОВ ЄГОР

Кращі спортсмени 2016 року

Збірна команда ОНАХТ з гандболу

Березецький Роман та Єльников Олексій студенти ф-тету ТВ та Н, Мансарлійський Олексій (ф-тет ПЕЕ та НТ), Росохацький Євген (ф-тет ІТ та К) та випускники: Шкурат Микола, Шкурат Олександр, Рокатинець Євген, Ганзієнко Кирил, Бутримов Микита, Леніїв Андрій, Манич Михайло, Локунев Валерій.
Тренер: старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Цапенко Людмила Миколаївна

Мойса Олександр

Бронзовий призер Чемпіонату Світу, чемпіон України,чемпіон країн СНД та країн Балтики

Жіноча збірна команда ОНАХТ з волейболу – переможці ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Зліва направо:
ШАЦКОВА ВЛАДА, ФИЛИПЕНКО ЮЛІЯ, ЛЕМЕШЕВА ВАЛЕРІЯ, ДРУМОВА КАТЕРИНА, СТОВМАНЕНКО АНАСТАСІЯ, ШЕПЕЛЮК ЯНА, БАБІЙ НІКА, ЖЕРШ ОЛЕКСАНДРА, КЕПЕНАЧ ЮЛІЯ, КАЦАР ГАННА, МОРГАЧ ВАЛЕНТИНА, ПЕТЬКОВА ОЛЬГА

Члени збірної команди ОНАХТ з легкої атлетики – переможці та призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Зліва направо:
ГАВРИЛЕНКО ГАННА – ІІ місце в бігу на 800 метрів та ІІІ місце в бігу на 1500 метрів.
САВИЦЬКА ВІКТОРІЯ –І місце в метанні диска та штовханні ядра.
ЛАРІНА КАТЕРИНА – І місце в стрибках у висоту, ІІ місце в метанні спису.
КИРИЛЕНКО ВОЛОДИМИР – ІІ місце в бігу на 200 метрів

Чоловіча збірна команда ОНАХТ з гандболу – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
Тренер – ЦАПЕНКО Л.М., САРАПИН ДМИТРО, МАНСАРЛИЙСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР, ТАРАН ВІТАЛІЙ, ТИЖНЕВИЙ ВЛАДИСЛАВ, ЄЛЬНИКОВ ОЛЕКСІЙ, БЕРЕЗЕЦЬКИЙ РОМАН.
Нижній ряд зліва направо:
БУТРИМОВ МИКИТА, КУТОВИЙ ТАРАС, РОСОХАЦЬКИЙ ЄВГЕН, ШКУРАТ ОЛЕКСАНДР

Збірна команда ОНАХТ з шахів – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Зліва направо:
ІВАНОВ ПАВЛО, ТАРАНЕНКО ЄВГЕН, ЧУБ ДМИТРО

Жіноча збірна команда ОНАХТ з футболу – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
ТАРАСЮК ТЕТЯНА, ГОНЧАР КАТЕРИНА,
тренер – БОЛТОМАТІС Д.В., ЖИГУНОВА ГАННА
Нижній ряд зліва направо:
ПОПОВА ЛЮБОВ, ПОХЛЕБІНА НАДІЯ, КАРАГЕНОВА ВАРВАРА

Жіноча збірна команда ОНАХТ з регбі – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
ШАЦКОВА ВЛАДА, ФИЛИПЕНКО ЮЛІЯ,тренер – ЛАГОВСЬКА Н.Г., РАГИМОВА ГАННА, ЛАСТЕНКО ВЛАДА, ЛАРІНА КАТЕРИНА, БОНДАПЕНКО ЛІДІЯ,МЕДВЕДЕНКО ТЕТЯНА, ЛАМЗАК ВІКТОРІЯ.
Нижній ряд зліва направо:
ЖИГУНОВА ГАННА, ЗДОРЕНКО КАТЕРИНА

Жіноча збірна команда ОНАХТ з гандболу – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
КЮСЕ АЛІНА, ДЕРГАЧЕНКО НАТАЛІЯ,тренер – ПАВЛЮК О.В., ЛАВРЕНКО ЄВГЕНІЯ, ВОЛОЩУК ЮЛІЯ, КАРАКАЙ ГАННА
Нижній ряд зліва направо:
КАРАСЬ ІРИНА, БРИЖАК ТЕТЯНА, ШЕПЕЛЕНКО АНАСТАСІЯ,ЗДОРЕНКО КАТЕРИНА

Контакти

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада академії

(головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Бояровська Олександра Сергіївна

Студентська спілка

Делі Ігор Іванович

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)
E-mail: student.profkom.onaft@gmail.com

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)