ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

Народний артист

2019 р. – Євгенія Баландіна

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (2019)

Лауреат Першого ступеня Міжнародного фестивалю творчих досягнень “Чайка”, Міжнародного студентського фестивалю «Барви осені», Золотому голосу академії 2019 року

2018 р. – Орнелла Агаркова

Випускниця факультету Менеджменту, маркетингу і логістики (2018)

Лауреат I ступеню Міжнародного фестивалю  творчості «SUNNY FEST» у 2015 році, володарка Гран-прі XІ Міжнародного фестивалю  творчості «Vava Festa Arcadia» 2015 р.

2018 р. – Олександра Ракевич

Випускниця факультету Менеджменту, маркетингу і логістики (2018)

Віце міс ОНАХТ – 2014,  віце міс Україна – Юг – 2016, Лауреат обласних конкурсів у складі шоу-балету ОНАХТ «Ice-cream»

2018 р. – Ганна Сербулова

Випускниця факультету Технології зерна і зернового бізнесу (2018)

Переможниця Міжнародних та Всеукраїнських творчих конкурсів, активна учасниця художньої самодіяльності академії

2018 р.  Лоліта Шаповал

Випускниця факультету Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту (2018)

Володарка Гран-прі фестивалю «Зимова казка – 2016», володарка титулу  «Міс Інтернет -2016»,  віце міс конкурсу краси «Міс Академія – 2016»

2014 р. – Неллі Радецька

Випускниця факультету Технології вина, консервованих продуктів і товарознавства (2014)
«Золотий голос Академії – 2010», Золотий призер міжнародного вокального конкурсу «Сузір’я моря -2010», Дипломант I ступеню в номінації «Солісти-вокалісти» IV фестивалю конкурсу художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації

2014 р. – Вікторія Нагорна

Випускниця факультету Технології вина, консервованих продуктів і товарознавства (2014)
Дипломант I ступеню в номінації «Солісти-вокалісти VI обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації 2013-2014 р.р., учасниця загальноміського фестивалю пісні «Мелодії ретро естради -2013», «Золотий голос Академії – 2013».

2013 р. – Інна Лотишко

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування ресторанно-готельного і туристичного бізнесу (2013)
«Міс ОНАХТ – 2010», учасниця міжнародного конкурсу «Miss national» (Китай – 2010 р.), міжнародного конкурсу «Miss Eurasia – 2011»
Солістка хореографічного колективу академії

2013 р. – Анастасія Канська

Випускниця факультету Інформаційних технологій і кібербезпеки (2013)
Солістка академії

2012 р. – Лілія Баурда

Випускниця факультету Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і биопалива (2012)
Солістка вокальної студії «Натхнення»

2012 р. – Михайло Василенко

Випускник факультету Технології та безпеки м’ясних, молочних продуктів та екологічного менеждменту (2012)
Капітан команди КВК, яка 2роки підряд вигравала кубок Ректора ОНАХТ

2012 р. – Вероніка Михайлова

Випускниця факультету Економіки, бізнесу і контролю (2012)
Володарка звання «Майстер танцю ОНАХТ»

2012 р. – Євгенія Шкуратова

Випускниця факультету Менеджменту, маркетингу і логістики (2012)
Володарка звання «Майстер танцю ОНАХТ»

2012 р. – Денис Катков

Випускник факультету Технології вина, консервованих продуктів і товарознавства (2012)
Лауреат I ступеню обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності «Студентська осінь»

2011 р. – Катерина Комарова

Випускниця факультету Менеджменту і маркетингу (2011)
«Золотий голос ОНАХТ – 2006», переможець у всеукраїнському конкурсі вокалістів «Молода Галичина», (м. Новояворівск), переможець Міжнародного конкурсу солістів-вокалістів «Вінець Овідія» (м. Іллічівськ 2006, 2007 р.)

2011 р. – Тетяна Чумаченко

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу (2011)
Учасниця фестивалю «Дні України в Європі», Німеччина 2010 р., срібний призер міжнародного фестивалю східного танцю «Піраміда», м. Одеса 2011 р.

2010 р. – Надія Бринза

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу (2010)

2010 р. – Вадим Виншель

Випускник факультету Технологічного обладнання і технічного сервісу (2010)

2010 р. – Роман Жердецький

Випускник факультету Технологічного обладнання і технічного сервісу (2010)

2009 р. – Марина Кондратюк

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу (2009)
Володарка титулу «Золоті ноги» 2009 р.

2009 р. – Ольга Ушакова

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу (2009)
«Золотий голос академії – 2008»

Контакти

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада академії

(головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Бояровська Олександра Сергіївна

Студентська спілка

Делі Ігор Іванович

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)
E-mail: student.profkom.onaft@gmail.com

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)