ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

2019 р. – Нікіфорова Олена

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу)

2018 р. – Балабан Ірина

(факультет Нафти, газу та екології)

2017р. – Тищенко Аліна

(факультет Технології вина та туристичного бізнесу)

2016 р. – Анастасія Шувалова

(факультет Економіки, бізнесу і контролю)

2015 р. – Анастасія Кухар

(факультет Менеджменту, маркетингу і логістики)

2014 р. – Олеся Степанюк

(факультет Технології та експертизи харчових продуктів і парфумерно-косметичних засобів)

2013 р. – Валерія Михайлова

(факультет Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива)

2012 р. – Юлія Кройтер

(факультет Менеджменту, маркетингу і логістики)

2011 р. – Анастасія Каміновська

(факультет Економіки і бізнесу) Тренер зі східних танців

2010 р. – Інна Лотишко

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу)
Відмінниця навчання, лауреат конкурсу «Студентська осінь-2010», учасниця конкурсу «Міс всі національності» (Китай) як представниця від України

2009 р. – Аліна Черкащенко

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу)

2008 р. – Надія Бринза

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу)
Солістка хореографічного ансамблю академії, відмінниця навчання, учасниця міського конкурсу «Міс Студентство-2008»

2007 р. – Вікторія Котвіцька

(факультет Економіки, менеджменту і бізнесу)
Учасниця художньої самодіяльності академії, солістка хореографічного ансамблю «Діти планети», випускниця модельного агентства, постановник дефіле конкурсів «Міс академія»

2006 р. – Євгенія Шкарупіна

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування) Учасниця художньої самодіяльності академії, солістка вокальної студії академії, «Золотий голос академії-2006»

2005 р. – Інеса Мельник

(факультет М’ясних, молочних продуктів і екології)
Учасниця самодіяльності академії, всіх програм КВК, солістка танцювального ансамблю клуба «Ë». Сьогодні – тележурналіст Московського телебачення

2004 р. – Вікторія Латипова

(факультет Економіки, менеджменту і бізнесу)
Учасниця художньої самодіяльності академії, працює на Одеському телебаченні, випускниця модельного агентства

2003 р. – Стела Ступаренко

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування) Член студентського профкому

2001 р. – Юлія Якимів

(інженерно-економічний факультет)

2000 р. – Олександра Ніколаєнко

(інженерно-економічний факультет)
Закінчила ОНАХТ. «Мисс Теленеделя» , «Міс Студентство-2000», «Міс Україна-Південь», «Міс Одеса», «Міс Україна-2001», «Міс Туризм Європа», «Міс Американська мрія», учасниця конкурсу «Міс Всесвіт» – увійшла в десятку найкрасивіших дівчат світу

1999 р. – Наталя Бєлих

(факультет Технології зерна і зернових продуктів)
Учасниця самодіяльності академії, випускниця модельного агентства. Займалась дизайном, моделюванням, пошиттям костюмів для конкурсу «Міс академія»

1998 р. – Ірина Тринта

(факультет Технології консервування и виноробства)
Учасниця самодіяльності академії

1997 р. – Жанна Макоєд

(інженерно-економічний факультет)
Учасниця самодіяльності академії

1996 р. – Олена Заступайло

(інженерно-економічний факультет)
П’ятикратна чемпіонка України з спортивної аеробіки

1995 р. – Тетяна Євсеєва

(факультет Технології зерна і зернових продуктів) Учасниця самодіяльності академії

1994 р. – Оксана Пилипішина

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Учасниця самодіяльності інституту

1993 р. – Юлія Петренко

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Учасниця самодіяльності інституту

1992 р. – Олена Токаренко

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Учасниця самодіяльності інституту

1991 р. – Ксенія Хрипко

(механічний факультет)
Солістка вокального ансамблю

1990 р. – Катерина Лубянкова

(інженерно-економічний факультет)
Учасниця Студентського театру естрадних мініатюр, учасниця міських та Всесоюзних конкурсів СТЕМ

Контакти

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада академії

(головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Бояровська Олександра Сергіївна

Студентська спілка

Делі Ігор Іванович

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)
E-mail: student.profkom.onaft@gmail.com

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)