ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

2019 р. – Баландіна Євгенія

(факультет інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу) Лауреат Першого ступеня Міжнародного фестивалю творчих досягнень “Чайка”, Міжнародного студентського фестивалю «Барви осені»

2018 р. – Кошельник Ярослав

(факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки)

переможець Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, фіналіст проекту «Голос країни»

 

2017 р. – Івах Дмитро

(факультет інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу)

2016 р. – Кречетова Єлизавета

(факультет інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу)

2015 р. – Єпур Олександр

(факультет автоматизації, мехатроніки та робототехніки)
Лауреат 1 премії XI фестивалю-конкурсу творчості «VivaFestaArcadia» (2015р.)

2015 р. – Агаркова Орнелла

(факультет менеджменту, маркетингу та логістики)
Лауреат 1 ступеня міжнародного фестивалю творчості «Sanny Fest», володарка Гран-Прі XI фестивалю-конкурсу творчості «VivaFestaArcadia» (2015р.)

2013 р. – Віктор Цой

(факультет Інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного і туристичного бізнесу)
Лауреат 1 премії фестивалю-конкурсу японської культури 2013 р., володар диплома II ступеню VI обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації «Студентська осінь», учасник 3 сезону Х-фактору

2013 р. – Вікторія Нагорна

(факультет Технології вина, консервованих продуктів і товарознавства)
Солістка вокальної студії, учасниця художньої самодіяльності академії, учасниця міських, обласних і міжнародних оглядів-конкурсів. Дипломант 1 ступеню в номінації «Солісти-вокалісти» VI обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації «Студентська осінь», учасниця загальноміського фестивалю пісні «Мелодії ретро-естради-2013»

2011 р. – Неллі Радецька

(факультет Технології вина, консервованих продуктів і товарознавства)
Солістка вокальної студії, учасниця художньої самодіяльності академії, учасниця міських, обласних та міжнародних оглядів-конкурсів. Лауреат обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації «Студентська осінь» 2010 р., диплом I ступеню; лауреат I ступеню міжнародного конкурсу «Сузір’я моря» 2010 р.

2011 р. – Олександр Адамець

(факультет Технології та безпеки м’ясних, молочних продуктів та екологічного менеджменту)
Соліст вокальної студії, учасник художньої самодіяльності академії, учасник міських оглядів-конкурсів

2008 р. – Ольга Ушакова

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу)
«Золотий голос академії – 2008 р.»

2006 р. – Борис Комаровський

(факультет Технологічного обладнання в технічного сервісу)
Соліст вокальної студії, учасник художньої самодіяльності академії, учасник міських і обласних оглядів-конкурсів, звукооператор протягом 5 років

2006 р. – Катерина Комарова

(факультет Економіки, менеджменту і бізнесу)
Солістка вокальної студії, учасниця художньої самодіяльності академії, учасниця міських та обласних оглядів-конкурсів. Двічі переможець фестивалю юнацької пісні «Вінець Овідія» м. Іллічівськ, 2-е місце фестивалю «Пісенні крила»; конкурс афганської пісні «Оберіг», 1-е місце, м. Херсон; 2-е місце «Різдвяні дзвіночки», м. Червоноград; лауреат конкурсу «Молода Галичина» м. Новояворівск; 2-е місце «Зорепад» м. Коломия, 2-е місце на Фестивалі вокальної творчості в м. Київ; двічі переможець конкурсу «Нові таланти», м. Одеса; «Людина року» Одеського регіону в 2006 р.

2005 р. – Вікторія Жакот

(факультет Технології консервування і виноробства)
Солістка вокальної студії, учасниця художньої самодіяльності академії, учасниця міських та обласних оглядів-конкурсів

2005 р. – Ірина Воєдилова

(факультет Технології м’ясних, молочних продуктів та екології)
Солістка вокальної студії, учасниця художньої самодіяльності академії, «Міс чарівність-2007», учасниця міських та обласних оглядів-конкурсів

2005 р. – Євгенія Шкарупіна-Маковецька

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Солістка вокальної студії, учасниця художньої самодіяльності академії, «Міс академія-2006», учасниця міських та обласних оглядів-конкурсів

2002 р. – Юрій Казмирук

(факультет Технології консервування і виноробства)
Соліст вокальної студії, учасник художньої самодіяльності академії, учасник міських та обласних оглядів-конкурсів

1999 р. – Інна Беляєва

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Солістка вокальної студії, учасниця художньої самодіяльності академії, «Міс грація-1999», учасниця міських та обласних оглядів-конкурсів

Контакти

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада академії

(головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Бояровська Олександра Сергіївна

Студентська спілка

Делі Ігор Іванович

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)
E-mail: student.profkom.onaft@gmail.com

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)