ТРЕНІНГ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) «ЯК ПРИБОРКАТИ СВОЇХ ДРАКОНІВ»

21 листопада 2019 року, о 9.30,  в ауд.Б-326  відбувся  тренінг з протидії булінгу (цькування) «Як приборкати своїх драконів».

Тренінг організували і провели викладачі кафедри соціології, філософії і права Черняк Г.А., Черкаський А.В., та  Осадча І.А. в рамках наукової студентської конференції «Психологія агресії: витоки і шляхи вирішення».

В тренінгу прийняли участь  викладачі кафедри: Соловей А.О.,Шевченко Г.А., Орлова В.О.,Бурдова Н.М., Бондаренко В.М.; викладачіциклових комісій суспільно-гуманітарних дисциплін  коледжів ОНАХТ; фахівці КНП «Міська студентська поліклініка» Одеської міської ради Кучеренко Л.Р. – зав. відділом «Клініка дружня до молоді», національний тренер України з питань впровадження «Дружніх послуг» у службу охорони здоров’я, лікар – інфекціоніст вищої категорії та Майстренко А.С.- психолог  «Клініці, дружній до молоді»; Каламан О.Б.,к.е.н., доцент кафедри ММіЛ, докторант,заступник Голови вченої ради Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна.

З науковими повідомленнями виступили:

• «Психологія Молодіжної агресії- студентка 1 курсу групи ЕМ 174 МандіваС.;
  • «Наслідки агресії» – студентка групи ЕМ 174 Полях О.;
  • «Шляхи подолання агресії» – студентка групи ЕМ 174 Анілова С.

Про результати соціологічного дослідження з визначення рівня агресивності середовища, в якому спілкуються студенти першого курсу, розповіла студентка гр. ФПБ 16 Борісова В.