Звіт факультету ТтаТХПіПБ
З ЄДИНОЇ КУРАТОРСЬКОЇ ГОДИНИ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ ЗА НАСТУПНОЮ ТЕМОЮ: «73 дня героїчної оборони Одеси»

На факультеті технології і товарознавства харчових продуктів та продовольчого бізнесу, Одеської національної академії харчових технологій  було проведено єдина кураторська година на тему: «73 дня героїчної оборони Одеси».
       Куратори академічних груп доповіли студентам про історичні події того періоду.
     Німецьке командування надавало одеському напрямку великого значення, адже оволодіння Одесою позбавило б Чорноморський флот його бази, зміцнило б позиції гітлерівських військ у північно-західному районі Чорного моря, привело б до захоплення Криму, Донбасу, а потім – Північного Кавказу і Закавказзя. Отже, Одеса була стратегічною метою наступу групи армій «Південь».
       5 серпня 1941 року почалась героїчна оборона Одеси. З першого і до останнього дня оборони наносила удари по ворогу легендарна 411-та берегова батарея. Захисники міста за 73 дні знекровили в боях 300-тисячну ворожу армію. Одеса перша зруйнувала міф про блискавичність німецького наступу. І вона згодом перша в Радянському Союзі за здійснений нею подвиг стала містом-героєм.

ТМ-11, куратор Маковська Т.В.

ТМ-21, куратор Скріпниченко Д.М.

ТМ-30, куратор Манолі Т.А.

ТМ-12, куратор Агунова Л.В.

ТМ-12, куратор Кішеня А.В

ТМ-31, куратор Шлапак Г.В.

ТМ-15, куратор Антіпіна О.О.

ТМ-25, уратор Малинка О.В.

ТМ-33, куратор Кліментьева І.О.

ТТП -14, куратор Гарбажій К.С.

ТТП-24, куратор Дроздов О.І.

ТМ-35, Куратор Гураль Л.С.

ФПБ -16, куратор Криницька О. В

ФПБ -26, куратор Павленко Г.М.

ТТП -34, ТТПс-35, куратор Луцькова В.А.

Старший куратор факультету ТтаТХПіПБ Вікуль С.І.